Кошик
2 відгуків

Про фронтальні навантажувачі

Про фронтальні навантажувачі
Порівняння навісних швидкоз'ємних фронтальних навантажувачів.

15.02.16

Про фронтальні навісні швидкоз’ємні навантажувачі.

На даний час на ринку підйомної техніки з’явилось багато різних моделей і різновидностей фронтальних навісних навантажувачів. Деякі з них, виготовлені по останньому слову техніки,  з дотриманням всіх технічних норм та умов України та ЄС – їх ціна від 4400Євро і вище. Та одночасно є багато виробів, які зовні схожі на фронтальні навантажувачі і по запевнянням продавців – по функціоналу і технічним характеристикам не поступаються «дорогим за 5000Євро», але дешевші (всього 75000-105000грн за комплект «радості»), бо зроблені в «братській страні».

Для того щоб не «лохонутись» на не дешевій покупці, ми пропонуємо ознайомитись з  реальними характеристиками і міфами про навісні навантажувачі.

ТОВ «РА АГРО» пропонує фронтальний навантажувач Т-229 Hercules, який виготовлений на заводі METAL FACH в м. Сокулка в Польщі. Проектування всієї техніки METAL FACH, включаючи і фронтальні навантажувачі – виконується на комп’ютерній техніці із застосуванням найновіших конструкторських програм, передового світового досвіду та власних розробок «ноу-хау».  Для втілення «проекту» в якісний навантажувач, на заводі встановлені унікальні лазерні станки 3D для обробки профілів та труб. Нанесення лакофарбового покриття навантажувача, окрім порошкового і мокрого фарбування, проводиться по найкращій на даний час технології катафорезу (електролітичне фарбування). Про важливість якісної покраски ви знаєте.

Перейдемо до технічних характеристик.

 Максимальна вантажопідйомність Т-229 – 1600кг. Перед відвантаженням із заводу METAL FACH, погрузчик випробовують (певний час стоїть під вказаним навантаженням та перевіряється вся функціональність). Не багатьом виробникам навантажувачів вдається досягти такої вантажопідйомності.

А нечесні "баригі" вводять в оману покупців, запевняннями що їх пропозиція має такіж характеристики, але дешевша ― так один з виробників із країни агресора на своєму сайті, вказує в характеристиках власного виробу вантажопідйомність 0,8т, але за їх ствердженням вона автоматично збільшиться до 1500кг, якщо виріб встановити на трактор МТЗ1221. Така логіка може виглядати переконливою лише для затуманеного алкоголем розуму – адже якщо одна жіночка з трудом може підняти мішок з цукром вагою 50кг, то ставши на МТЗ1221 навряд чи вона автоматично зможе підняти два таких мішки.

Висота підйому, це одна із важливих характеристик, яка потребує особливої уваги, так як багатозначне трактування цього терміну призводить до певної плутанини при виборі навантажувача, а в випадку не вірного вибору -  до дурно витрачених коштів, які могли бути інвестовані в якісну механізацію процесу навантаження.

Висота підйому фронтального навантажувача, може означати чотири різні характеристики (дивіться схему):

Висота А, C та D – показує висоту по

верху робочого обладнання, низу та по краю вивернутого в низ робочого обладнання відповідно.

Так, як навантажувач може бути обладнаний різними ковшами та робочим  обладнанням (~15 різних видів, не враховуючи їх типорозміри) – значення висоти А, C та D не мають ніякого практичного значення (вони будуть різні для різного обладнання).

Дійсно важливою є висота В , яка вказує висоту по точці обертання робочого обладнання. У Hercules Т-229D – ця висота 3,90м. Маючи це значення та характеристики обладнання, можна зрозуміти на яку висоту можна завантажити сипучі матеріали, на яку підняти Біг Бег, яка висота розвантаження палетованого вантажу і т.д.

Але не зважаючи на це «шуллери» розхвалюють свої вироби оперуючи висотою А ― як результат розчарування, втрачені кошти, час та нерви для любителя «знижок» та «халяви». Адже всім відомо де буває дешевий сир.

 Деякі «спеціалісти» для переконання в надійності свого виробу застосовують термін «металомісткість» ― кажучи, що чим важчий виріб, тим більше в ньому металу, тим він міцніший і надійніший. Я на це кажу – несусвітня брехня, бо слідуючи цій логіці можна зробити виріб схожий на погрузчик із свинцю, його вага буде 1,5-2т, але грузити ним нічого не вийде. Дивітся на малюнку один з вітчизняних заводів презентував своє творіння, яке дуже схоже на погрузчик, але якість використаного металу дуже низька і навіть при фотосесії без вантажу, погнувся механізм вирівнювання положення ковша.

Погрузчик Т-229D виготовляється з високоякісної сталі і має власну вагу до 600кг. Встановлюється Hercules на консолі, які кріпляться до лонжеронів трактора. Повздовжні тяги до заднього моста та поперечні зтяжки підвищують жорсткість конструкції та рівномірно розподіляють навантаження і виникаючі під час роботи крутні моменти на всю раму трактора аж до заднього мосту,  що дозволяє грузити до 1,6т вантажу без виникнення негативного впливу на трактор.

Робоче обладнання має систему кріплення «EURO», що дозволяє трактористу за 1-2хв змінити ковш на захват для рулонів або на рамку крюк для Бігбегів чи на інше робоче обладнання. Це робить погрузчик Т-229D дійсно універсальним і незамінним помічником при навантажувальних роботах в господарстві. А можливість зняти стрілу навантажувача за 10-15хв, дозволяє використовувати трактор максимально ефективно, постійно використовуючи його на різних роботах.

Потрібно відмітити, що керування погрузчиком Metal Fach T229 здійснюється джойстиком та двосекційним розподільником. Що в свою чергу дозволяє трактористу зосередитись на виконанні навантажувальних робіт, а не здійснювати розмашистих нервових рухів руками до важелів гідравліки трактора, немов лижник, який раптом опинився на сухому асфальті.

METAL FACH протягом 25років виготовляє навантажувачі і за цей час досягнув високої якості, що багато разів підтверджено високими нагородами і сертифікатами, а найголовніше користувачами.

ІНВЕСТУЙТЕ РОЗУМНО В ЯКІСНУ ТЕХНІКУ!  097 437 33 93

Автор: Дерев'янко Сергій Миколайович
Контакти
 • Телефон:
  +380974373393
  +380997784479
  +380462968107
  +380674604142, реклама
 • Контактна особа:
  Сергій Миколайович
 • Адреса:
  ул. Шевченко 109/1, Нежин, Чернігівська область, Україна
 • Email:
  office@raagro.com